Biz Kimiz

WEB SITE TASARIMI.

Web Tasarım, İnternet sitesi tasarımı, web design, internet sayfa tasarımı, web sayfa design.DEVAM

GOOGLE KAYDI.

Google Kaydı,Arama Motorlarına Kayıt, google ilk sırada çıkma, google da 1. sırada çıkma.DEVAMI

INTERAKTIF CD.

İnteraktif CD Çoğaltıma,CD Baskı Şirketi, cd Kopyalama,cd Çoğaltma.DEVAMI

REKLAM TASARIMI.

Reklam tasarımı, reklam tasarım, reklam hizmeti, reklam çalışmaları.DEVAMI

Reklam Mail Tasarımı

Reklam mail tasarımı, mail reklam, mail tasarımı

 

Toplu mail gönderme, toplu mail yollama programı

 

Toplu Mail ile reklam yöntemi tüm dünyada yerini sıkıca almış ülkemizde de profesyonel anlamda yeni yeni yerini almaya başlamış hem geri dönüşümü hemde maliyetler açısından yüz güldüren vazgeçilmez etkili bir e-marketing yöntemidir.
Bu toplu mail gönderim sistemleri pazarlamayı veya tanıtmayı düşündüğünüz ürünü veya konuyu bilindik ,duyurulur ,göze ve kulağa aşina hale getirip hedef kitleye ulaştırırken ayrıca bunların yanında etkili bir marka duyuru çalışmasıda yapılmış sayılır.

 

FİRMAMIZIN HİZMETİ ;

 

Sitemiz tarafından müşteri listelerinize kendi sunucularımız aracılığıyla eposta gönderim hizmeti veriyoruz.
Tarafımızda mail gönderim sürecinde firmanızın kurumsal yapısına ve sitenizin zarar görmemesi için bir çok profesyonel önlemler alınıyor ve bu konunun bilincinde bir firma olarak kontrollü ve sağlıklı iş takibi yapılıyor.

 

TOPLU MAİL GÖNDERİMİNİ NASIL YAPIYORUZ ; 
 
  Toplu Mail gönderiminiz için öncelikle  ön hazırlıklar yapılıyor.Bunlar şöylerdir ;
  Mail gönderimi için tanıtımını yapmak istediğiniz konuyu içeren bir e-broşür hazırlığı yapılır.
  E-broşür sizin ve ürününüzün görsel ve içerik olarak beklentilerinizi  karşılayacağına kanaat getirilene kadar düzeltme yenileme çalışmaları yapılır.Tarafınızdan onay verildikten 1 iş günü sonrası mail gönderimlerinize başlanır.
 
  Mail gönderimine başlanıldığında mail gönderimi gönderim yapılacak adetlerin doğrultusunda müşterimize tarih - gün ve saat dilimleri hakkında bilgiler verilebiliniyor.
  İsteğe bağlı devam eden mail gönderim sürecinde ara raporlama tarafımızdan hazırlanarak müşterimize iletilir.Pazar günleri hariç haftanın 6 günü gönderim işlemi sürer.Gönderimler Sabah 06:00  ile öğle saati 14:00 arası yapılmış ve sonlanmış olur.Gönderim esnasında biliyoruz ki saat 15:00 den sonra gönderilen emaillerin verimlilik etkisi azalmaktadır.
 
 Tarafımızdan yönetilen ve sadece mail gönderimi konusuyla eğitimini almış ,bilgi donanımı olan ve yüksek teknolojik alt yapısı hazırlanmış sistemlerimizden kadrolu personellerimiz aracılığıyla kontrollü  mail gönderimleri yapılır.
 

Firmamız mail gönderim sürecini sürekli hangi oranda gönderimler yapıldığını takip eder ve sağlıklı gönderim oranları ne düzeydedir bunların kontrollerini yapar.

 

 

Mailing Reklam: Mailing reklam, e-posta yoluyla ürününüzü, firmanızı, kurumunuzu vb.. kolay ve ucuz yoldan milyonlarca insana ulaştırmanızı sağlayan etkili bir reklam aracıdır. Kategorilere ayrılmış (sektörel, yaş, cinsiyet, eğitim, iller, eğilimler vs..) milyonlarca e-mail adresi ile hızlı ve etkin bir şekilde reklamlarınızı doğru hedef kitlesine ulaştırıyoruz.


E-Reklamın Avantajları Nelerdir?

E-reklamın avantajları diğer reklam türleri ile karşılaştırılınca daha iyi anlaşılmaktadır.
E-reklam diğer reklam seçeneklerine göre hem çok daha ucuzdur hem de çok daha etkilidir.
E-reklam, reklamlarınızı direkt olarak, zaman kaybetmeden hedef kitlenize ulaştırmanızı
sağlar. Böylelikle hem araştırma maaliyetinden kurtulmuş olursunuz hem de zamandan tasarruf
etmiş olursunuz. E-reklam ile hedef kitlenize bir tıklama kadar yakınsınız.

 

Web Sitesi Pahalı mı? 

Sitemizin bir çok sayfasında belirttiğimiz "Web sitesi en ucuz reklam aracıdır" felsefemizi burada detaylı olarak aktaralım.

En çok rağbet gören tanıtım aracı broşür; A4 boyutunda 10 sayfalı kuşe 1000 adet broşür fiyatı şu an 1000 $ civarında yapılamaktadır. Bu broşür ile sadece 1000 kişiye ulaşabilirsiniz, broşür basıldıktan sonra değişiklik yapma şansınız yoktur. Telefonunuz değişebilir, adresiniz değişebilir, ürünleriniz değişebilir, hatta broşürü basma sebebiniz olan kampanyanız iptal olabilir. Böyle bir durumda reklam yapıp para kazanalım derken zarar etmiş olursunuz.

Televizyon ve radyo reklamlarına hiç girmeyelim onlara verilen rakamlarla 100 tane web sitesi yaptırabilirsiniz. Gazete ilanları ise bir günlük ya da bir haftalık bir reklam demek, ücreti yine bir web sitesinden daha fazla. Üstelik devamlılığı olmayan bir reklam türü. 

Web sitesine baktığımızda, 10 sayfalık bir internet sitesi size 10 sayfalık 1000 adet broşür fiyatının neredeyse üçte biri fiyatına mal olur. Bizim sitelerimiz bir yılda ortalama 20.000 kişi tarafından ziyaret edilmektedir. Arama motorları, reklam ve hit siteleri sayesinde sizinle daha önce hiç çalışmayan firmalardan iş alırsınız. Broşür genelde yüz yüze görüştüğünüz insanlara verildiği için size ekstra bir müşteri imkanı sağlamaz.

Web sitenizle ne tür tanıtımlar yapabilirsiniz. 

Hareketli ve Sesli Sunumlarla siteyi ziyaret edenlere gerçeğe yakın şekilde tanıtım yaparsınız.

İstediğiniz kadar ürünün detaylı tanıtımını yapabilirsiniz. Sayfa sınırlaması yoktur.
Video görüntüleriyle görüntülü sunum verebilirsiniz. 

Site ile birlikte verilen mailler sayesinde tanıtım maili gönderebilir, onların hem sitenize girip sizin hakkında bilgi almasını, hem de maille yapılan tanıtım sayesinde ekstra ve bedava bir reklam alanı oluşturmuş olursunuz. 

Web sitesinin diğer reklam araçlarının avantajları/dezavantajları göz önüne alındığında ""Web sitesi en ucuz reklam aracıdır" felsefesinin ne kadar doğru olduğunu siz de fark edeceksiniz.

 

Web Sitesi Paketlerimiz

 

Mini Web Site Paket ---------------------- ---------------------------------------------Eko Web Site Paket

web site tasarımı ooooooointernet site tasarımı

Standart Web Site Paket--------------------------- Süper Web Site Paket

web sayfa tasarımıooooooointernet sitesi tasarımı

Pro Web Site Paket------------- ------------------------ Pro Gold Web Site Paket

web sitesi tasarımıooooooointer sayfası tasarımı