Biz Kimiz

WEB SITE TASARIMI.

Web Tasarım, İnternet sitesi tasarımı, web design, internet sayfa tasarımı, web sayfa design.DEVAM

GOOGLE KAYDI.

Google Kaydı,Arama Motorlarına Kayıt, google ilk sırada çıkma, google da 1. sırada çıkma.DEVAMI

INTERAKTIF CD.

İnteraktif CD Çoğaltıma,CD Baskı Şirketi, cd Kopyalama,cd Çoğaltma.DEVAMI

REKLAM TASARIMI.

Reklam tasarımı, reklam tasarım, reklam hizmeti, reklam çalışmaları.DEVAMI

Dijital Katalog Tasarımı

Dijital Katalog, Sanal Flash Dergi-----Dijital Katalog, Sanal Flash Dergi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

İnternet çağı olarak adlandırılan 21 nci yüzyılın şu an için en etkili pazarlama aracıdır. Özel bir yazılım kullanılarak hazırlanan Dijital Katalog, PDF, Word, Powerpoint vb., diğer formatlardan farkılıdır. Dijital Katalog, gerçek baskılı katalog ve broşürler gibi çevrilebilen sayfa yapısına sahip olup, bu sayfalara yerleştirilebilen akıllı butonlar (tıkla ve göster) sayesinde sayfaların görüntülenmesini pratikleştirmektedir.

Dijital Katalog, yardımcı hiç bir program gerektirmeden Windows işletim sistemine sahip tüm bilgisayarlarda izlenilebilir. Dijital Katalog, en temel bilgisayar kullanıcılarının bile zorluk çekmeden sadece tıklayarak sayfalar arasında gezinmesini, istediği ürüne yada bilgiye rahatlıkla ulaşabilmesini sağlayacak şekilde tasarlanmıştır

 

Digital katalog nedir?


Katalog Tasarım Bilgisayar ortamında ürün veya hizmetlerinizin, görsel olarak etkileyici biçimde internet sitenizden veya CD ortamında tanıtılmasıdır.


Avantajı nedir?


Katalog Tasarım Baskı ortamına göre daha düşük maliyet, kısa sürede teslim, görsel açıdan zengin durması, müşterilerinizin internet ortamında kolaylıkla size ulaşabilmesi

Baskılı kataloğum var tarayarak yapabilirmisiniz?


Katalog Tasarım Kataloğunuzu tarayarak digital hale getiriyoruz.

Nasıl çalışır?


Katalog Tasarım Çalışmamızı Cd'ye çekip kargoyla ardresinize yoluyoruz. Cd'yi bilgisayarınıza koyar koymaz katalog kendisi açılacaktır. Web siteniz varsa sitenizin altında link vererek kolaylıkla çalıştırabilirsiniz.


Ne kadar sürede teslim edilir?


Digital Katalog Ödemeniz ve Katalog için bilgileriniz alındıktan 7 gün içerisinde kataloğunuz teslim edilir. Önce mail yoluyla yollanır, aynı gün içerisinde kataloğunuz kargoya verilir.


Çalışmanızı online görebilecekmiyim?


Digital Katalog Evet, size vereceğimiz web adresinden online görebileceksiniz.

Nasıl sahip olurum?


Katalog Tasarım Yapmanız gereken, bize telefonla veya mail yolu ile ulaşmak.

 

.::::::: Örnek Dijital Katalog İçin Tıklayınız :::::::.

 

Digital Katalog Fiyat Listesi

20 sayfaya kadar  

:

150 TL

40 sayfaya kadar  

:

250 TL

60 sayfaya kadar   

:

400 TL

80 sayfaya kadar 

:

500 TL

100 sayfaya kadar

:

600 TL

Web Sitesi Pahalı mı? 

Sitemizin bir çok sayfasında belirttiğimiz "Web sitesi en ucuz reklam aracıdır" felsefemizi burada detaylı olarak aktaralım.

En çok rağbet gören tanıtım aracı broşür; A4 boyutunda 10 sayfalı kuşe 1000 adet broşür fiyatı şu an 1000 $ civarında yapılamaktadır. Bu broşür ile sadece 1000 kişiye ulaşabilirsiniz, broşür basıldıktan sonra değişiklik yapma şansınız yoktur. Telefonunuz değişebilir, adresiniz değişebilir, ürünleriniz değişebilir, hatta broşürü basma sebebiniz olan kampanyanız iptal olabilir. Böyle bir durumda reklam yapıp para kazanalım derken zarar etmiş olursunuz.

Televizyon ve radyo reklamlarına hiç girmeyelim onlara verilen rakamlarla 100 tane web sitesi yaptırabilirsiniz. Gazete ilanları ise bir günlük ya da bir haftalık bir reklam demek, ücreti yine bir web sitesinden daha fazla. Üstelik devamlılığı olmayan bir reklam türü. 

Web sitesine baktığımızda, 10 sayfalık bir internet sitesi size 10 sayfalık 1000 adet broşür fiyatının neredeyse üçte biri fiyatına mal olur. Bizim sitelerimiz bir yılda ortalama 20.000 kişi tarafından ziyaret edilmektedir. Arama motorları, reklam ve hit siteleri sayesinde sizinle daha önce hiç çalışmayan firmalardan iş alırsınız. Broşür genelde yüz yüze görüştüğünüz insanlara verildiği için size ekstra bir müşteri imkanı sağlamaz.

Web sitenizle ne tür tanıtımlar yapabilirsiniz. 

Hareketli ve Sesli Sunumlarla siteyi ziyaret edenlere gerçeğe yakın şekilde tanıtım yaparsınız.

İstediğiniz kadar ürünün detaylı tanıtımını yapabilirsiniz. Sayfa sınırlaması yoktur.
Video görüntüleriyle görüntülü sunum verebilirsiniz. 

Site ile birlikte verilen mailler sayesinde tanıtım maili gönderebilir, onların hem sitenize girip sizin hakkında bilgi almasını, hem de maille yapılan tanıtım sayesinde ekstra ve bedava bir reklam alanı oluşturmuş olursunuz. 

Web sitesinin diğer reklam araçlarının avantajları/dezavantajları göz önüne alındığında ""Web sitesi en ucuz reklam aracıdır" felsefesinin ne kadar doğru olduğunu siz de fark edeceksiniz.

 

Web Sitesi Paketlerimiz

 

Mini Web Site Paket ---------------------- ---------------------------------------------Eko Web Site Paket

web site tasarımı ooooooointernet site tasarımı

Standart Web Site Paket--------------------------- Süper Web Site Paket

web sayfa tasarımıooooooointernet sitesi tasarımı

Pro Web Site Paket------------- ------------------------ Pro Gold Web Site Paket

web sitesi tasarımıooooooointer sayfası tasarımı