Biz Kimiz

WEB SITE TASARIMI.

Web Tasarım, İnternet sitesi tasarımı, web design, internet sayfa tasarımı, web sayfa design.DEVAM

GOOGLE KAYDI.

Google Kaydı,Arama Motorlarına Kayıt, google ilk sırada çıkma, google da 1. sırada çıkma.DEVAMI

INTERAKTIF CD.

İnteraktif CD Çoğaltıma,CD Baskı Şirketi, cd Kopyalama,cd Çoğaltma.DEVAMI

REKLAM TASARIMI.

Reklam tasarımı, reklam tasarım, reklam hizmeti, reklam çalışmaları.DEVAMI

 

Çanakkale Güvenlik Alarm Sistemleri

Kurumlara yönelik sunduğumuz alarm sistemi çözümlerimiz ile hali hazırda Türkiye’nin önde gelen birçok kurumuna hizmet vermekteyiz. Bunlar arasında güvenlik ihtiyacının öne çıktığı bankalar, bu bankalara bağlı şube ve ATM’ler, Türkiye’nin önde gelen perakende mağaza zincirleri yer almaktadır.

Kurumsal çözümlerimiz bir proje mantığı ile ele alınır. Kuruma özel atanan proje yöneticileri ile beklenen yüksek hizmet seviyesi sağlanır. Yaygın teknik servis ağımız ile Türkiye’nin her yerinde yüksek kalitede kurulum, bakım ve servis hizmetleri sunarız.

Güvenliğimizi sağlamak için bazı önlemler alırız,sağlam kapılar ve kaliteli kapı kilitleri üzerlerine düşen görevi yerinegetirirler ancak güvenliğinizi tam olarak sağlamanın en etkin yolu güvenilirbir alarm sistemidir. Polis istatistikleri göstermektedir ki; alarm sisteminesahip ev ve işyerleri hırsızların soygun girişiminde bulunmayı en sondüşündükleri yerlerdir, zira alarm sistemine sahip olmayan bir çok yer varkenhiç bir hırsız bile bile yakalanma riskini göze almaz.


Çanakkale Alarm Sistemleri Fiyatı

SİSTEME GENEL BAKIŞ :  Kurulumu basit olan busistemler kullanıcı düşünülerek tasarlanmıştır .


BAGLANTI YOK :Bütün bileşenler kendi kendineyeterlidir,ve birimler arasında baglantıya gerek yoktur.(Evin dekorasyonunubozmaya halıları kaldırmaya kablo döşemeye gerek yoktur


CİHAZ SAYISI  :Sistemde 20 adede kadar cihaztanıtabilirsiniz,ilave olarak kapı pencere algılayıcıları,pırcihazları,dumanalgılıyacıları,uzaktan kumandalar ekliyebilirsiniz.


DAHA UZUN PİL ÖMRÜ  :Bileşenlerin hepsi pil ileçalıştıgı için şebeke pirizine takmak veya ehliyetli bir elektrikçi çagırmakgerekmez,kontrol ünitesi priz tipi adaptör diger bütün bileşenler pil ileçalışır,piller degiştirilmelerine gerek dogmadan önce 2 veya daha uzun yılçalışacaktır,sistem ikaz ettigi zaman pilleri alkalin pillerle degiştirmenizyetecektir.


MÜDAHALEYE DAYANIKLI SİSTEM  :Güvenlik algılıyıcılarıkontrol panali ve harici siren müdahaleye karşı korunmuştur.bu parçalarayetkisiz olarak yapılan her müdahale alarmın çalışmasına neden olur.


BENZERSİZ TELEFON BAGLANTILARI  :Siren sesli ve ışıklı uyarıverir eger herhangi nedenle uyarılara cevap verilmesse sistem öncedenbelirlenmiş 3 telefon numarasını arayarak dikkat çekmeyi başaracaktır.


PAKETİÇERİGİ

1Adet led ışıklı siren

1Adet demo siren kutusu

2Adet manyetik kapı kontagı

2Adet hareket algılayıcı dedektör

1Adet telefon aramalı kontrol paneli

1Adet 12 w adaptör kontrol paneli için

1Adet telefon hattı için kablo

---  BELİRTİLEN FİYAT PREMİUM MODEL İÇİN ÖN GÖRÜLEN FİYATTIR ---

 

 YIL GARANTİLİ VE FATURALI FİYATIMIZDIR

 

Fiyat : 1500,00 TL

 

çanakkale güvenlik kamera sistemleri, güvenlik kamera sistemleri, güvenlik kamera sistemleri fiyatları, güvenlik kamera sistemi, güvenlik kamera sistemi fiyatları, güvenlik kamerası, güvenlik kamerası fiyatları, güvenlik kamerası çanakkale, güvenlik kamerası çanakkale de,çanakkale güvenlik sistemleri firmaları,güvenlik kamerası kurulumu, güvenlik kamerası seti, güvenlik kamera alarm sistemleri, güvenlik kamera firmaları